Маріуполь. Арсен Аваков

Групою терористів близько 60 осіб, озброєних автоматичною зброєю, була зроблена атака на міськвідділ міліції. Була спроба захоплення будівлі, без будь-яких попередніх вимог.

У будівлі стався бій. Який перетворився в повномасштабне бойове зіткнення, за фактом підходу підкріплення з боку ВС і підрозділи “Омега” Нацгвардії.

В результаті бою, в якому брали участь підрозділи Нацгвардії, ВС, спецпідрозділу МВС “Азов”, значна частина угруповання терористів було знищена. Близько 20 терористів знищено, 4 взято в полон. Значна частина нападників, покидавши зброю, зникла в житлових кварталах міста. Наші втрати – один убитий, 5 поранених. Уточнюються втрати в складі збройних сил.

Будівля міськвідділу охоплено полум’ям. Мерзоти наймані, коли ж ви заспокоїтеся і насититеся кров’ю? Думайте! Підрозділи АТО отримали підкріплення, перекинуті з інших регіонів.

Позиція по відношенню до терористів зі зброєю буде незмінна і одна – вогонь на поразку. Для тих хто думає по іншому – тому діалог, дискурс, політичний компроміс .. Тим, хто прийшов зі зброєю і стріляє, хто захоплює заручників, катує їх, грабує людей, прикриваючись різними гаслами – відповідь української держави буде тільки один – знищення. Кожен вибирає сам.

Ситуація стає чорно-білою. Відтінки йдуть в сторону. Іншого не дано – інакше країна перетвориться в палаючу буферну зону, де смерть стане нормою, а жити доведеться на руїнах економіки і цивільних прав. Часу зупинити безумство все менше.

Досить політиканствувати, вистачить юродствувати і піариться. Час реально напружити всі сили і вийти з цього стану. Без халтури і імітації.

Всіх прошу – і друзів і ворогів. Відкладіть в сторону чвари і інтереси. Країна на кону. Робіть чесно те, що повинні. Ми сильні, ми зможемо, ми повинні!