Маріуполь. Арсен Аваков

Вночі, у відповідь на атаку на військову частину Національної гвардії в Маріуполі підрозділу МВС провели операцію по локалізації банди нападників, які налічують близько 300 осіб.

Після того, як військову частину нападники закидали запальними фугасами і коктейлями Молотова і відкрили вогонь по постовим – нацгвардійці відкрили попереджувальний вогонь. Потім, після попередження, відповідно до статуту – при повторній атаці – вогонь на поразку.

По тривозі були підняті всі підрозділи міліції МВС Маріуполя. Спільними зусиллями озброєної міліції і Нацгвардії – після короткого бою, яка нападала банда була розсіяна, в основному локалізована і роззброєна.

З огляду на настільки агресивний напад на військову частину, угруповання МВС, по нашому рішенню підкріплена спецназом Омега. Перекинуті вертольоти.

На даний момент СБУ разом з міліцією документують факти.

Операція триває. Спецпідрозділ МВС продовжує переслідування однієї зі збройних груп. На вулицях працюють патрулі міліції.

Серед службовців МВС втрат немає. За попередніми даними серед нападників бойовиків – 3 убитих, 13 поранених, 63 затриманих. Вилучено зброю. Засоби зв’язку і телефони російських операторів. Йде встановлення осіб затриманих нападників.