Крістос Джіакумопулос: Рада Європи і надалі буде допомагати в реформуванні МВС

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе і заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тигран Авакян зустрілися з делегацією Ради Європи на чолі з Директором з прав людини, Спеціальним представником Генерального секретаря Ради Європи в Україні Крістосом Джіакумопулосом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва в напрямку реформування правоохоронного відомства, зокрема в – змін в законодавчій базі.

PM595image001

– Головна наша ціль – перетворення правоохоронної системи пострадянського зразка в сучасний сервіс для населення. І суспільство, і сьогоднішній день вимагають від нас активних кроків у цьому напрямку – зазначив, заступник Міністра внутрішніх справ З питань європейської інтеграції Тигран Авакян.

Крім того, заступник глави МВС підкреслив, що провідними компонентами в реформуванні правоохоронного відомства є децентралізація і демілітаризація органів внутрішніх справ. Саме вони допоможуть перетворити МВС в політичний орган управління, який координуватиме роботу нових центральних органів виконавчої влади: Національної поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

PM765image002

У свою чергу, Крістос Джіакумопулос запропонував допомогу і рекомендації з боку Ради Європи в процесі прискорення нового законотворчості для правоохоронної системи, а також тренінгові програми навчання для співробітників Міністерства.