Коментар міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо успішного використання під час АТО вертольотів, які були повернуті МВС приватною компанією

За словами глави відомства, завдяки успішним переговорам, перші чотири вертольоти вже працюють в зоні АТО.

– Вертольоти в повному оснащенні, броньовані, з приладами нічного бачення. Вони вивозять наших поранених і оперативно доставляють до місць дислокації спецпідрозділу. Ці вертольоти працюють і вдень, і вночі, що дуже важливо, також забирають наших поранених з передової, – зазначив Арсен Аваков.

Поряд з цим Міністр підкреслив, що в даний час, за ці більш як півтора місяця роботи, з передовою в госпіталь вдалося доставити близько 100 чоловік.

Арсен Аваков також нагадав історію з контрактом, який уклала попередня влада, коли віддала українські вертольоти Збройних сил, МВС і Нацгвардії в користування приватній особі.

– Це більше 20 вертольотів. 10 з них належить МВС, – зазначив Арсен Аваков. – Сьогодні ми провели переговори і ось уже майже два місяці на Національну гвардію працюють перші чотири вертольоти, які за погодженням, всупереч дуже невигідним контрактом, нам повернуті.

Зокрема, Міністр відзначив, що сьогодні проходить одна з операцій, де задіянні ці вертольоти. – Мова йде про оперативну доставку одного зі спецпідрозділів, з яким ми сьогодні рухаємося до Маріуполя, – підкреслив глава відомства.