Кабмін підтримав ініціативу Арсена Авакова про виділення коштів на утилізацію ракетного палива

Для запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру уряду необхідно виділити з держбюджету кошти для зберігання і утилізації компонентів ракетного палива ДП «Південмаш» і ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод». Таку ініціативу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков озвучив в ході засідання Кабінету міністрів, в середу, 29 квітня.

«Для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаної зі зберіганням та утилізацією компонентів рідкого ракетного палива ДП виробниче об’єднання «Південмаш» і твердого ракетного палива на виробничому об’єднанні «Павлоградський хімічний завод», Мінекономіки разом з Мінфіном, Мін’юстом, ДСНС і Державним космічним агентством повинні опрацювати питання про можливість виділення коштів з резервного фонду держбюджету та інших фондів на зазначені заходи, і в разі необхідності підготувати пропозиції та внести на розгляд Кабінету міністрів», – повідомив Арсен Аваков.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтримав ініціативу міністра внутрішніх справ та ініціював внесення пропозиції до протоколу засідання уряду для подальшої реалізації.