Кабмін обмежив рух великогабаритного транспорту при температурі вище 28 ℃

З метою запобігання руйнування покриття автодоріг Кабінет міністрів прийняв рішення обмежити рух вантажівок масою понад 24 тонн в період підвищеної температури повітря з 8:00 до 20:00 години. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ході урядового засідання в середу, 17 червня.

З 20 червня до 31 серпня Державна служба безпеки на транспорті та Нацполіція (разом з СБУ за згодою останньої) забезпечать роботу спільних мобільних груп, які будуть виявляти факти порушень правил проїзду транспортних засобів вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

«Проект акта спрямований на збереження покриття автомобільних доріг. Розпорядженням доручається Державному агентству автомобільних доріг, Національній поліції та місцевим органам виконавчої влади, в межах компетенції, вжити заходів щодо обмеження руху транспортних засобів фактичною масою більше 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн при температурі повітря понад 28 градусів за Цельсієм на автодорогах, вулицях і дорогах в населених пунктах з 8:00 до 20:00 години», – повідомив Арсен Аваков.