І тут подзвонив Янукович … Арсен Аваков

Все що відбувається зараз на вулицях Києва – спровокована владою агресія. Вона сліпа і, найчастіше, некрасива – і дуже б хотілося уникнути цього. Але – накипіло! І режим йшов до цього довгі дні мирної революції з 21 листопада …

Довго, потворно довго, Янукович відмовлявся від політичного діалогу для врегулювання кризи в країні. Більш того, нагнітав – давлячи нахрапом і страхом. Донагніталися …

Сьогодні, розмовляючи на харківському євромайдані з людьми – сказав – якщо буде наступний штурм – пасивного захисту, як це було 10 грудня не буде. Люди дадуть агресивний відсіч! Я відчув це під час тривоги на Майдані в ніч Святошинських подій.

Сьогодні це напруга вихлюпнулося в зіткнення на Грушевського … На жаль. Ліміт мирного протесту і людського терпіння добігає кінця … Настає час, в якому не буде справедливості і порядку – час відплати за все те знущання над людьми, що режим Януковича дозволяв собі останнім часом.

Громадянська війна на порозі – агов, Ви політичні провладні еліти! – не висока чи ціна за повалення / твердження диктатури ?!

І тут Янукович подзвонив, і Клюєв … хочуть переговорів.

Пам’ятаю, так вже було 8 грудня, коли ми будували барикади на Грушевського і Кріпосному провулку … А через два дні – барикади були знесені Беркутом, а потім трапився штурм Майдану з 10 на 11 грудня.

І все ж, я за те, що б з Януковичем говорити. Дуже не хочу, щоб наша країна перетворювалася в охопленої Сирію … Переговори, але строго! Переговори, але не за псевдопоступки. Переговори, з нульовою довірою до режиму!

Думаю, знаю, впевнений це добре розуміє і Яценюк, і Кличко – кожен з Вас, у кого на душі тривога за країну.

Майдан стоїть, як невідворотна, неминуча гільйотина народного протесту над режимом Януковича! І ніяким беркутом від неї не захистишся. Це питання лише часу.

Це важливо!

А ще важливіше те, що Майдан – це не табір протесту в центрі Києва – це протест і рішучість в головах мільйонів людей по всій країні!