Глава МВС вручив нагороди і передав службову техніку поліцейським і гвардійцям Одеської області

Сьогодні, 9 червня 2017 року, під час робочого візиту в Одеську область міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, голова Національної поліції Сергій Князєв і командувач Національної гвардії Юрій Аллєров передали нову техніку поліцейським і гвардійцям області, кращі правоохоронці та військовослужбовці отримали відомчі нагороди.

«Технічні засоби, які сьогодні передаються в розпорядження Національної поліції і Національної гвардії, забезпечать новий високий рівень в роботі правоохоронців і військовослужбовців. Дуже важливо, щоб кожен з вас мав максимально чітку, високу підготовку і спирався на новітні досягнення в сфері безпеки. Розраховую на вас, як на підрозділи, які готові і вміють вирішувати складні завдання. Я дякую особовому складу Національної гвардії і поліції регіону за хорошу службу під час масових заходів 2 і 9 травня – в дні, які ніколи не були простими в Одеській області. Служіть, Захищайте і Допомагайте – з честю!»- зазначив Арсен Аваков.

Кращі співробітники підрозділів Головного управління Національної поліції в Одеській області та Південного територіального управління Національної гвардії України були удостоєні відомчими нагородами МВС «Вогнепальна зброя», нагрудним знаком «За безпеку народу» і «За відзнаку в службі», а також Почесною грамотою та цінним подарунком – годинниками.