Глава МВС розповів, що буде з інспекторами ДАІ, які не пішли на конкурс

Арсен Аваков розповів про перспективи тих працівників Державтоінспекції Києва, які поки з різних причин відмовилися від проходження конкурсу в нову патрульну службу. Їм запропонують спробувати ще раз або роботу в іншому підрозділі. В такому випадку вік претендентів не буде мати значення.

1

На думку Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова працівники столичної ДАІ могли не подати заявки на проходження конкурсу в нову патрульну службу по ряду причин. Однак ці працівники будуть мати можливість подати заявку в наступний етап набору кандидатів, або ж їм запропонують роботу в інших підрозділах поліції.

Одним з таких підрозділів найближчим часом стане служба дільничних інспекторів, яким планують розширити повноваження. Крім того, у відомстві буде будуватися єдине спецпідрозділ по типу американського «S.W.A.T», а також нова система карного розшуку.

– Я зараз називаю ті категорії міліції, які найближчим часом зазнають реформування, будуть отримувати імпульс, і в яких теж буде різке підвищення заробітної плати, – підкреслив глава МВС.

За словами Арсена Авакова, кожен з інспекторів матиме можливість отримати роботу. Вік значення не матиме: від того, що кандидату 40, 45 або 38 років, це не стане кінцем його кар’єри.

Глава МВС зазначив, що по кожному особової справи ретельно працюватимуть представники кадрових підрозділів. Кожному з інспекторів буде зроблено пропозицію.

– Будь-яке таке речення буде краще того, в якому ви перебуваєте. Я хочу, щоб ви це почули, – підкреслив Арсен Аваков.