Експерти програми ICITAP висловили українським правоохоронцям подяку за співпрацю

У МВС України на ім’я керівника відомства Арсена Авакова надійшов лист-подяка від Департаменту юстиції США. Міжнародні експерти висловлюють подяку за співпрацю в реалізації проектів, які виконуються програмою підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ІСІТАР) в рамках технічної допомоги Уряду Сполучених Штатів Америки.

Експерти програми ICITAP вітають в листі весь особовий склад МВС України з професійним святом Днем міліції та бажаю натхнення, професійних досягнень і реалізації планів.

«Протягом цього року Міністерство внутрішніх справ України, незважаючи на складну ситуацію в країні, істотно активізувало підтримку Програми ІСІТАР і сприяло в досягненні цілей і задач Програми, зокрема, в частині підвищення кваліфікації і реформуванні, впровадження стандартів та підвищення ефективності підготовки фахівців.

Програма ІСІТАР висловлює щиру подяку: заступнику міністра Сергію Яровому; радникам Міністра пані Ірині Губенко, пану Владиславу Криклію і пану Антону Геращенко».

Крім того, експерти програми ICITAP висловлюють подяку Головному штабу МВС; Управлінню по зв’язках з громадськістю; Управлінню боротьби кіберзлочинністю; Департаменту громадської безпеки, Департаменту кадрового забезпечення; Експертній службі МВС України і ГНІЕКЦ, а також територіальним підрозділам НДЕКЦ у Вінницькій, Черкаській, Миколаївській та Львівській областях; Національної академії внутрішніх справ; Харківському національному університету внутрішніх справ, керівництву та особовому складу Факультету підготовки спеціалістів для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми; Керівництву ГУМВС та УМВС у Львівській, Волинській, Хмельницькій і Херсонській областях, міським відділам міліції в містах Нова Каховка, Луцьк та Кам’янець-Подільський; ГУБОЗ МВС України.

«Також Програма ІСІТАР має честь подякувати Управлінню міжнародних зв’язків МВС України, яке було і залишається провідною ланкою в процесі співпраці Програми ІСІТАР і МВС України. Завдяки злагодженій роботі співробітників Управління був успішно реалізований цілий ряд заходів за участю іноземних експертів Програми ІСІТАР, керівного складу МВС України і представників територіальних підрозділів Міністерства .

Програма ІСІТАР високо цінує кваліфікацію, досвід, готовність к співробітництву  і відданість своїй справі всіх вищезазначених осіб і співробітників управлінь, департаментів, навчальних закладів та служб МВС України, і висловлює щиру надію на подальше плідну  співпрацю.

З повагою,

Роберт Пікок

Старший радник з правоохоронних питань

Регіональний програмний офіс

Департамент юстиції США / ІСІТАР ».