Джон Гербст: Чітка позиція МВС – запорука легітимності виборів в Україні

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 12 квітня, провів зустріч з делегацією аналітичного центру «Атлантична Рада США» (Atlantic Council).

У заході взяли участь екс-посол США в Україні, директор Євразійського центру Атлантичної Ради Джон Гербст (John Herbst), екс-посол США в Україні, старший науковий співробітник Центру США і Європи, директор Ініціативи контролю за озброєнням і нерозповсюдженням зброї масового ураження в Інституті Брукінгса Стівен Пайфер (Steven Pifer), віце-президент з досліджень і політичних питань Інституту Чарльза Коука Уільм Ругер (William Ruger), президент товариства США-Росія Селест Уоллендер (Celeste Wallander), редактор онлайн-видання Атлантичної ради та UkraineAlert Мелінда Херинг (Melinda Haring).

«Україна пройшла великий іспит під час першого туру виборів. Три місяці плідної роботи разом з громадянським суспільством і ЦВК призвели до того, що були забезпечені прозорі, демократичні вибори. Попереду у нас ще одне випробування – другий тур, до якого ми зараз готуємося і забезпечимо правопорядок », – сказав Арсен Аваков.

У свою чергу, екс-посол США в Україні, директор Євразійського центру Атлантичної Ради Джон Гербст високо оцінив роботу МВС: «Міністерство внутрішніх справ України виконало велику роботу щодо забезпечення законності, правопорядку і демократичності під час проведення першого туру. Я знаю, що ви вибрали чітку позицію. І це відчувається, як тут в Києві, так і в Вашингтоні. Це ваша персональна заслуга, що ви дотримуєтеся обраного шляху. Пропаганда Кремля намагається дискредитувати процес виборів в Україні. Вони не хочуть, щоб Україна була успішною, тому намагаються підірвати легітимність цих виборів. Те, як ви провели перший тур і, я сподіваюся, проведете другий, а також вибори восени, – демонструє всьому світу, що у вас все вийде », – сказав Джон Гербст.

Довідка

Атлантична Рада (Atlantic Council) – американський аналітичний центр, заснований в 1961 році при Організації Північноатлантичного договору. Є форумом для політичних, ділових і інтелектуальних міжнародних лідерів. Рада керує десятьма регіональними центрами і функціональними програмами, пов’язаними з міжнародною безпекою і глобальною економікою.