Держприкордонслужба отримає від Канади медичне обладнання та екіпіровку на 2 млн. канадських доларів

Допомогу отримають Центральний клінічний госпіталь ДПСУ, Клінічний госпіталь ДПСУ в Одесі і окрема комендатура охорони і забезпечення ДПСУ в рамках, підписаного з Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (в березні 2016 року), Меморандуму про взаєморозуміння з метою співпраці в сфері посилення безпеки і стабільності в Україні.

Про це, 5 вересня 2017 року, йшлося під час робочої зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з головою Державної прикордонної служби Петром Цигикалом і Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

Арсен Аваков подякував уряду Канади за підтримку, яку вони надають Україні в нелегкий для країни час.

«Меморандум передбачає надання допомоги на суму 2 мільйони канадських доларів, які будуть витрачені на поставку медичного обладнання та захисної військового екіпірування. Я вдячний канадській стороні за матеріальну і моральну підтримку, яку вони надають Україні з початку військових дій», – заявив міністр.

Відзначимо, в рамках Меморандуму ще в квітні 2017 року Одеська клінічний госпіталь отримав першу допомогу – надсучасну рентгенівську установку, яка допомагає в лікуванні поранених прикордонників. Це обладнання коштує понад 6 млн. гривень.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук наголосив, що канадська сторона позитивно оцінює хід реформи МВС і надалі має намір допомагати в посилення безпеки українських кордонів.

Нагадаємо, під час візиту міністра внутрішніх справ України в Канаду в грудні 2016 року, сторони домовилися, про надання канадською стороною 8,1 млн. доларів на розвиток поліції – в рамках проекту міжнародної технічної допомоги.