Денис Шмигаль: Аваков в управлінні кризовими ситуаціями демонструє досвід і компетентність

Сьогодні, 11 червня, на прес-конференції, присвяченій 100 дням роботи Кабінету міністрів, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував недавній звіт міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в парламенті, результати роботи глави МВС в умовах кризи, а також роль МВС у забезпеченні правопорядку в країні.

«Під час звіту у Верховній Раді Арсен Аваков детально відповів на всі запитання народних депутатів щодо тих подій і викликів, які виникли зараз в країні. Парламент прийняв звіт без зауважень», – заявив прем’єр.

Денис Шмигаль також упевнений, що не можна порівнювати резонансні ситуації, що відбулися в Кагарлику і Врадіївці – реакція на них з боку правоохоронців була абсолютно різною.

«Зараз ви бачили швидку реакцію МВС та уряду в цілому – звільнення і відсторонення (в Кагарлицькому відділенні поліції). Я абсолютно впевнений, що негідники повинні бути покарані, а покарання буде невідворотним», – підкреслив глава уряду.

Він також вважає, що на тлі подій і громадських протестів, які охопили США, Європу, МВС України на чолі з Арсеном Аваковим чітко стоїть на позиціях забезпечення стабільності в країні.

«У кризовій ситуації, в тих процесах, в яких ми знаходимося, нам не можна розмінюватися на якісь політичні речі. Нам потрібно управляти кризами – не однією, а цілою низкою криз! І Аваков в управлінні кризовими ситуаціями демонструє хороший досвід і хороші якості», – заявив Денис Шмигаль.