Делегація США висловила задоволення станом співпраці з МВС

Сьогодні, 9 квітня, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе і заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тигран Авакян зустрілися з делегацією Сполучених Штатів Америки на чолі з сенатором Робертом Портманом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва в напрямку зміцнення професійної підготовки співробітників МВС України, а також боєздатності підрозділів Національної гвардії України в контексті необхідності протидії злочинній терористичної діяльності незаконних збройних формувань на Сході України.

PM832image002

Арсен Аваков подякував Уряду США і Сенат за підтримку в реформуванні Міністерства внутрішніх справ України. Також під час зустрічі глава МВС обговорив з сенатором Робертом Портманом питання проведення спільних навчань представників правоохоронних структур обох держав. Крім того, учасники зустрічі обговорили можливість надання Україні зброї, а також допомогу тимчасовим переселенцям.

PM569image004

Представники делегації США позитивно оцінили стан співробітництва з українською стороною, зокрема в – в діяльності сфері МВС України, а також підтвердили готовність і надалі розвивати двосторонні відносини.

PM972image006