Даєш 300 голосів! Арсен Аваков

20.40

Ситуація в парламенті загострюється. Керівництво ПР побоюється ставити на голосування наш законопроект про безумовну амністію. Бояться освіти нової більшості де факто. Розгублені. Чи розуміють багато … бачив це особисто, беручи участь в обговоренні. Фракція ПР розкололася … на зараз 52 людини на їх засіданні фракції готові підтримати нашу позицію. А це не наша позиція – це позиція людей на Майдані. Тому по іншому не буде !!

21.34

ВФЯ за свідченням очевидців жорстко наїхав на фракцію ПР. Вимагав підтримати країну і його позицію. Вимагав голосувати тільки за провладний варіант закону. Погрожував в іншому розпустити парламент. Мовляв ручка вже готова підписати указ …

Нехай спробує і підпише! У нас тоді негайно в Раді утворюється конституційну більшість в 300 голосів! Дуже було б цікаво. Теж мені налякав …

Інша Вам скажу друзі … – але ж ВОНИ зовсім в розпачі …

Не хочу зайвих домислів, але факт істерики влади в наявності …

21.56

«Ніяких поступок тимчасовому уряду!» – короткий підсумок імпровізованого засідання фракції “Батьківщина” Настрій хороший тому, що праві! (А Регіонали похмурі – знову пішли думати в підвал, думають що робити)

0.12

Влада, яка намагається обміняти взятих в тюрми людей – заручників на адміністративні будівлі – аморальна влада. Така влада – гірше окупаційної. Торгуватися з власним народом – Меню свободу людей на будівлі – що може бути мерзотно ?! І всякий хто бере участь в цьому – жалюгідний змінювала і торгаш людськими життями і долями.