ЧАС РІШЕНЬ. Арсен Аваков

Гривня обвалилася. Економіка в шоці. Страху перед владою все менше.

На чому триматися режиму? На рабських звички підданих? На багнетах сусідньої країни? Не вийде.

Режим йде. Нас чекають, можливо, важкі, найважчі дні економічного хаосу і адміністративного колапсу, криваві зіткнення і некерований ніким вибух громадського обурення – але, зрозуміло одне – РЕЖИМ ЙДЕ. Питання лише в тому, чи вистачить людям з влади хоч трохи відповідальності, нарешті – самозбереження, що б ні кидати країну у вир неповоротних колосальних втрат.

Вибір є. Мирний і адекватний тому, що відбувається. Суспільство стоїть перед реформою системи влади, здатної змінити багато, відповісти на ключові питання.

Європа і США готові запропонувати Україні потужний пакет економічної допомоги, при виконанні необхідних опозицією від режиму системних реформ влади.

Часу для рішення не багато, зовсім не багато. Треба вирішувати! І голос кожного з нас не останній. Вирішувати треба в найближчі пару днів, а не чекати візиту Януковича на уклін в Сочі.

Чи не буде рішення швидко – своє слово скажуть люди – поза канонами політики і толерантності. У вулиці – свій голос, свій дієвий імператив. І я стану разом з цими людьми поруч. І Вас прошу вирішити. Є час компромісу, а є час – рішення і вчинків!