Бориспільський район стане першим, повністю «перезавантаженням» регіоном, – Арсен Аваков

Прем’єр-міністр України і глава МВС взяли участь у церемонії передачі патрульній поліції Бориспільського району нових патрульних автомобілів і початку патрулювання поліцією території міжнародного аеропорту Бориспіль і траси Київ-Бориспіль.

110 автомобілів бізнес-класу Hyundai  Sonata були закуплені за рахунок державного бюджету і працювали в компанії Sky Taxi в аеропорту Бориспіль під час проведення чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. Кожен автомобіль обладнаний кондиціонером, можливістю приймати кредитні картки і лічильником, відеореєстратором і GPS-навігатором. Ааеропорт Бориспіль вирішив передати їх поліції і таким чином  погасити частину боргу перед держбюджетом, який виник в результаті підготовки до Євро-2012.

Автомобілі передали поліцейським безпосередньо в аеропорту «Бориспіль», де вони зберігалися з часу закриття таксомоторної служби SkyTaxi.

Машини пройшли технічну профілактику, були марковані відповідно до стандартів поліції України, на них встановлені проблискові маячки червоного і синього кольорів. З 6 жовтня 85 автомобілів надійде в розпорядження патрульної поліції України.

Показати патрулювати будуть поліцейські Київського департаменту поліції, але скоро на чергування заступлять «свої» поліцейські – в цей же день почався набір в патрульну службу Бориспільського району.

Арсен Аваков зазначив, що Бориспільський район Київської області став «першим кроком», де повністю буде «перезавантажена» система органів внутрішніх справ. На думку глави МВС, цей процес може тривати близько трьох місяців.

«Це буде повністю змінена система роботи поліції», – зазначив міністр внутрішніх справ.

Він підкреслив, що Бориспільський район став першим транспортним вузлом, де на службу заступає нова патрульна поліція.

За словами глави відомства, Бориспільський район стане першим регіоном, в якому комплексно зміниться вся система – від поліцейської дільниці до офісу «шерифа» – дільничного.

Глава МВС України висловив подяку Кабінету Міністрів України та Міністерству інфраструктури за передачу Міністерству внутрішніх справ 85 нових автомобілів, які будуть використані в службовій діяльності української поліції.