Більше 80% майбутніх харківських патрульних має вищу освіту

Серед майбутніх харківських поліцейських дуже високий відсоток хлопців, які мають вищу освіту. Про це під час інспекторського візиту на базу підготовки нових поліцейських повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він нагадав, що урочисте прийняття присяги новими патрульними першої столиці відбудеться 26 вересня на площі Свободи. У цей день 800 патрульних почнуть нести службу.

«Цей загін поліцейських у нас вийшов самий просунутий: 82% – з вищою освітою, 22% – дівчата, близько 8% – колишніх вихідців з правоохоронної системи. Ми дуже сподіваємося на цих хлопців, які з 22 години 26 вересня візьмуть на себе відповідальність за це місто», – зазначив Арсен Аваков.

Міністр підкреслив, що з сьогоднішнього дня готувати поліцейських до служби буде також їх майбутній керівник Євген Мельник. Характеризуючи главу харківських патрульних Арсен Аваков зазначив, що Мельник – один з кращих київських патрульних. «Прекрасно проявив себе як організатор в рамках своєї роти, був підвищений до замкомбата, а тепер взяв на себе відповідальність за всю патрульну поліцію», – зазначив міністр.