Аваков задоволений «стартовими результатами» нової патрульної служби

Глава МВС Арсен Аваков задоволений стартовими результатами роботи нової патрульної служби. Про це Аваков повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Хтось чіпляється, а я хочу сказати, що задоволений стартовими результатами. Хлопці, техніки, міністерські клерки – все – в результаті молодці! Не без шероховатостей – але без них реально не буває змін. Ми – працюємо за цим проектом – з неймовірним натхненням і енергією – розгортаємо нову систему все ширше і, звичайно – виправляємо недоліки. І ще сміємося – сміємося разом в Вами. Адже це так  добре  – робити серйозні речі з посмішкою на обличчі », – зазначив глава МВС.

При цьому Арсен Аваков зазначає, що радий і тому, що українці знаходять в собі сили жартувати над окремими недоліками, які завжди є в будь-якому починанні.

«Та й Ви, друзі,«палите не по дитячому». Мій топ жартівників:

«А можна залишити трохи старих ментів, що б вони їздили на виклики до тих, хто не вірить в успіх реформи і тролі нових поліцейських, які ще й 24 години не пропрацювали ???»

(Сергій Чернета)

«Тих, хто добре себе веде, будуть заарештовувати хороші красиві поліцейські. А до тих, хто погано поводиться, будуть приїжджати сміття на бобику і бити по нирках, як це було при злочинній владі. «

(Євген Іхельзон)

Посміхайтеся, панове, посміхайтеся! (С) »