Аваков прибув до Італії на суд у справі українця Марківа

Глава МВС підтримав нацгвардійця Марківа на суді в Італії. Арсен Аваков неодноразово заявляв про безпідставність звинувачень Марківа (УНІАН).

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прибув на суд у справі військовослужбовця Нацгвардії України Віталія Марківа в Павію (Італія) для надання свідчень на користь українця.

«Сьогодні я прибув на слухання суду разом з в.о. командувача Нацгвардією та чотирма гвардійцями. Наша мета – надати вичерпні факти та свідчення, які підтверджують невинуватість Віталія Марківа. З дозволу суду я поспілкувався з Віталієм. Він у бадьорому настрої. Сказав, що служив і служитиме Україні!! Ми тут для того аби підтримати нашого солдата! Він заслуговує цього!», – написав міністр на своїй сторінці у Facebook Арсен Аваков, також окремо подякував українській громаді в Італії за підтримку українського бійця.

Як відомо, співвітчизники відвідують кожне судове засідання у справі нацгвардійця. Віталія Марківа затримали в Італії 30 червня 2017 року за підозрою у вбивстві італійського фотожурналіста Андреа Роккеллі поблизу Слов’янська Донецької області в 24 травня 2014 року.

Арсен Аваков неодноразово заявляв про безпідставність звинувачень Марківа: “Марків безпідставно звинувачується у вбивстві Роккеллі, який незаконно прибув в ОРДЛО і був убитий сепаратистами”. “Справа Роккеллі” в Україні зараз розслідує СБУ.