АТО (антитерористична операція)

Дуже багато неточностей, трактувань, думок в пресі не цілком відповідних ходу подій.

Добре розуміючи, що мене читають і моніторять не тільки друзі, але й недруги – все ж дозволю собі трохи загальних коментарів і уточнюючих тез, без деталей. Інформація важлива, а в такого роду ситуаціях – особливо.

1. Отже, ніякого припинення АТО в зв’язку з загрозою вторгнення збройних військ Росії, як поспішили заявити багато ЗМІ – немає. Ця інформація не відповідає дійсності. АТО триває. Терористам варто остерігатися цілодобово. Мирним жителям боятися нема чого.

Одним з КЛЮЧОВИХ ПРИНЦИПІВ діючого АТО – є скорочення до мінімуму ризиків для мирного населення. Делікатність в цьому питанні шкодить термінах проведення операції, її оперативності та ефективності – АЛЕ, ЦЕ ФУНДАМЕНТАЛЬНИЙ ПРИНЦИП, продиктований силовикам керівниками країни. Ми не боремося силовими методами з інакомисленням. Сила і жорсткість – тільки терористам, зі зброєю в руках.

2. Ніякі політичні партії, об’єднання, громадські рухи не допущені до проведення АТО спільно з Міністерством внутрішніх справ, СБУ, військовими. Будь-які повідомлення з цього приводу не відповідають дійсності.

3. В процесі сьогоднішніх дій, всупереч чуткам, були задіяні незначні сили АТЦ, без залучення танків та іншої важкої техніки. АТЦ має достатніх сил для ротації і можливості цілодобових дій, при необхідності.

4. АТЦ відкритий для будь-якого мирного врегулювання ситуації в зоні силових протистоянь і конфліктів, прагнучи уникнути кровопролиття і ризиків для мирного населення. Разом з тим, це твердження не працює для учасників терористичних груп, приймати участь в тортурах і вбивствах останнього часу – цих людей спіткає невідворотність кари.

А взагалі, не дивлячись на довгий і важкий для країни день – у мене сьогодні утворилося стійке відчуття – все буде у нас добре. Уточню – кожен повинен робити те, що повинен – ​​і все владнається!