Арсеній Яценюк та Арсен Аваков проінспектували роботу пункту прийому заяв в патрульну поліцію в Чернівцях

О 9.00 пункт прийому анкет-заяв в нову патрульну поліцію прийняв перших кандидатів. В основному це молоді люди, серед яких військовослужбовці і діючі співробітники органів внутрішніх справ.

Більшість кандидатів на службу в новій поліції впевнені, що проект є доцільним, а у них самих є всі шанси внести свій внесок у зміну країни на краще. Заради цього молоді люди готові виконувати основне завдання національної поліції – служити і захищати.

Нагадаємо, що пункт прийому анкет в нову патрульну поліцію працює до 26 жовтня в приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» (м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5).

Бажаючі можуть подати заявку і заповнити анкету за вказаною адресою щодня (крім вихідних) з 9.00 до 18.00. При собі потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код, бажано – посвідчення водія.

Крім того, є можливість заповнити онлайн-анкету. Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна на сайті Міністерства внутрішніх справ або за телефоном «гарячої лінії» в Чернівцях – (0372) 50-91-11.