Арсен Авакова: Сучасні мультимедійні технології – ще один крок до безпеки громадян

Сьогодні, 23 серпня, відбулася презентація ситуаційного центру Національної поліції, що обслуговуватиме всю Дніпропетровську область.

З роботою центру ознайомилися Президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Нацполіції Сергій Князєв.

Сучасні ситуаційні центри вже працюють у Маріуполі, Києві, Одесі та Харкові. Тепер такий є й у Дніпрі.

«Новітній центр обслуговуватиме всю територію Дніпропетровської області. Впевнений, запровадження нової системи оперативного реагування забезпечить ефективність роботи патрульних та слідчо-оперативних груп. Сучасні мультимедійні технології – це ще один крок заради безпеки громадян. Дякуємо місцевій владі за підтримку!», – зазначив Арсен Аваков.

Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області розташований у Шевченківському районі м. Дніпро, вул. Пилипа Орлика, 6.

Центр включає в себе ситуаційний відділ, відділ служби «102» та відділ управління нарядами. У ньому передбачено 47 робочих місць. Всі місця обладнані телефонним зв’язком, радіозв’язком, ІР-телефонним зв’язком з усіма територіальними підрозділами області, трьома відеостінами (одна з них для відеоспостереження) та серверною зі стійкою обладнання ЦУНАМІ, серверами CallWay, ІР-телефонії та обладнанням для здійснення дзвінків через операторів мобільного зв’язку –  діє постійний зв’язок з патрулями.

Відео спостереження за публічною безпекою на території міста Дніпро буде здійснюватися за допомогою 350 відеокамер у 92 місцях. Відеокамери та серверне програмне забезпечення можуть самостійно визначати державні номерні знаки автомобілів та зберігати вказану інформацію.

Зауважимо, що всі працівники ситуаційного центру пройшли спеціальну підготовку та готові приступити до роботи.