Арсен Аваков зустрівся з родичами героїв «Небесної сотні»

Сьогодні, 5 листопада, міністр внутрішніх справ провів зустріч з представниками громадської організації «Родина героїв Небесної сотні».

Учасники обговорили план організації урочистостей, присвячених п’ятим роковинам Революції Переваги і домовилися про системну співпрацю.

Голова громадської організації «Родина героїв Небесної сотні» Володимир Бондарчук подякував міністру за відкритість у питаннях розслідування злочинів щодо учасників протестів на Майдані (грудень 2013 – лютий 2014 року).

Довідка:

Основною метою організації «Родина героїв Небесної сотні» є об’єднання на добровільних засадах родин мирних громадян, які загинули внаслідок насильницьких дій під час масових протестів проти свавілля влади у місті Києві та інших містах України у період з 22.01.2014р. по 21.02.2014р. (або смерть яких пов’язана з цими подіями), відомих як «НЕБЕСНА СОТНЯ», для захисту законних, соціальних, соціально-побутових, культурних, освітніх, наукових та інших спільних інтересів членів Організації.

Напрямки діяльності Організації:

  1. Здійснення громадського контролю та надання допомоги слідчим органам при розслідування фактів загибелі мирних громадян під час масових протестів проти свавілля влади у місті Києві та інших містах України у період з 22.01.2014р. по 21.02.2014р. (або смерть яких пов’язана пов’язана з цими подіями), відомих як «НЕБЕСНА СОТНЯ»;
  2. Ініціювання та підтримка суспільних рухів та ініціатив, спрямованих на встановлення передумов та причин, які призвели до масових порушень прав людини в Україні (вбивств, поранень, катувань, викрадень та ін.) мирних громадян у період протестів з 21.11.2013р. по 21.02.2014р. та визначення шляхів запобігання повторення такого.
  3. Увіковічення пам’яті загиблих Героїв «Небесної Сотні»;
  4. Розробка та впровадження програм допомоги сім’ям загиблих та постраждалих у період протестів з 21.11.2013р. по 21.02.2014р.;
  5. Взаємодія з міжнародними установами та організаціями для виконання та підтримки завдань Організації.