Арсен Аваков зустрівся з молдавським колегою Олександром Жизданом

Сьогодні, 26 травня 2018 року, міністр внутрішніх справ провів робочу зустріч з очільником міністерства внутрішніх справ Молдови Олександром Жизданом. У заході також взяли участь глава Нацполіції Сергій Князєв та очільник Держприкордонслужби Петро Цигикал.

Сторони намітили стратегічно важливі плани з транскордонного співробітництва, співпраці щодо протидії організованій злочинності, обговорили придністровський конфлікт та стратегію реінтеграції Донбасу.

Арсен Аваков наголосив, що особливо важливим питанням у двосторонньому співробітництві залишається запровадження спільного контролю та патрулювання на центральній ділянці українсько-молдовського кордону.

«Вже зараз молдовські прикордонники виконують свої функції в основних українських пунктах пропуску на цій ділянці та спільно з українськими прикордонниками патрулюють «зелений» кордон. Сподіваюсь, на посилення співпраці між нашими прикордонними відомствами», – зазначив глава МВС України.

Арсен Аваков відмітив, що спільна діяльність України та Молдови по лінії Інтерполу дає гарні результати розкриття міжнародної злочинності.

«Національна гвардія України  готова поділитися своїм досвідом з Департаментом військ карабінерів МВС Молдови щодо вступу до Міжнародної асоціації жандармерії та поліції (FIEP).  Підписання відповідного меморандуму про зазначені наміри вже напрацьовується», – відмітив міністр.

Міністр внутрішніх справ Молдови Олександр Жиздан подякував українській стороні за співпрацю та висловив сподівання, що між нашими країнами й надалі розвиватиметься партнерство для більш ефективної роботи.