Арсен Аваков зустрівся з новим Послом Італійської Республіки в Україні П’єром Франческо Дзадзо

Сьогодні, 9 березня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч з Послом Італійської Республіки П’єром Франческо Дзадзо, який минулого тижня вручив вірчі грамоти Президенту України, офіційно почавши свою дипломатичну роботу в нашій країні.

Під час зустрічі сторони обговорили результати 9-го засідання Українсько-Італійського Ради з питань економічного, промислового та фінансового співробітництва, співголовами якого є міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луїджі Ді Майо.

Крім того, були розглянуті подальші кроки щодо активізації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

За словами П’єра Франческо Дзадзо, будучи одним з провідних торговельно-економічних партнерів України серед інших держав-членів ЄС, Італія могла б відігравати активнішу роль в реалізації важливих інвестиційних проектів з метою більш тісної економічної інтеграції нашої держави з Євросоюзом.

Найближчим часом важливо підписати оновлену Міжурядову угода про сприяння та взаємний захист інвестицій.

Сторони позитивно оцінили нещодавнє підписання меморандуму про взаєморозуміння між АТ «Українська залізниця» і «Ferrovie Dello Stato Italiane S.P.A.» – державною компанією Італії, яка працює в галузі інфраструктури та послуг залізничної мережі. Співпраця обох компаній покликана розглянути технічні та інноваційні рішення для вітчизняного залізничного транспорту, зокрема, проекту реалізації швидкісних ліній.

Арсен Аваков проінформував Посла про намір України істотно посилити взаємодію з італійською стороною в боротьбі зі злочинністю, чому сприятиме підписання проекту міжурядової Угоди про поліцейське співробітництво, який зараз знаходиться на фінальній стадії опрацювання.

Крім того, Україна та Італія констатують успішне виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія від 19 листопада 2015 року. Сторони мають намір пролонгувати його дію на наступні 5 років.

Глава МВС побажав П’єру Франческо Дзадзо успішної каденції в Україні та активної діяльності Посольству з урахуванням головування Італії в «Групі двадцяти», яке почалося з 1 грудня минулого року.