Арсен Аваков зустрівся з міністром внутрішніх справ Великобританії Пріті Петел

Сьогодні, 7 жовтня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч з міністром внутрішніх справ Великої Британії та Північної Ірландії Пріті Петел.

Особливу увагу сторони приділили питанням співпраці в міграційній політиці, кібер і транскордонній злочинності, а також оперативному обміну даними.

Переговори відбулися в рамках візиту президента України Володимира Зеленського в Великобританію. У складі офіційної делегації перебуває міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«З міністром внутрішніх справ Великобританії Пріті Петел домовилися відпрацювати механізми боротьби з транскордонною та кіберзлочинністю, нелегальною міграцією та оперативного обміну даними. Ми готові співпрацювати в двосторонньому порядку», – зазначив Арсен Аваков.

Окремо сторони домовилися направити до Великобританії українських експертів для ознайомлення з системою фіксації правопорушень, їх обробки і аналізу з можливістю подальшого впровадження в Україні.

Ще одним аспектом двосторонньої співпраці стане українська система видачі біометричних паспортів. ЄС, надавши безвізовий режим українським громадянам, по достоїнству оцінив якість наших паспортних документів. Тому найближчим часом в Україну прибуде делегація експертів з Великобританії, щоб ознайомитися з процесами оформлення і видачі біометричних документів. У свою чергу, українські фахівці відвідають Великобританію для ознайомлення з новітньою системою захисту паспортів і проведення експертизи документів.