Арсен Аваков: Зниження ціни на японські автомобілі Mitsubishi дозволить закупити майже 100 додаткових авто для НПУ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і Президент “Mitsubishi Motors Corporation” Осамі Месуко обговорили можливість зниження ціни на автомобілі «Mitsubishi Outlander PHEV», які будуть доставлені в Україну для потреб Нацполіції, в рамках програми співпраці між урядами Японії та України в правоохоронному секторі.

Згідно з умовами, запропонованими японською стороною, передбачена поставка в 2017  році 635 автомобілів «Mitsubishi Outlander PHEV» за ціною 1 510 932 грн., що в грошовому еквіваленті становить 58600 доларів США за один автомобіль.

Глава МВС звернув увагу пана Осамі Месуко на факт диспропорції між цінами, які закладені в умовах договору між офіційним представником компанією «MitsubishiMotors» в Україні – товариство з обмеженою відповідальністю «Ніко Діамант» і Уряд України, і ціни, за якими аналогічні автомобілі можна придбати в деяких країнах Європи.

«Особлива комплектація, додаткове поліцейське обладнання (сигнально-звуковий пристрій, радіостанція) і кольорово-графічне оформлення, безумовно, підвищують вартість автомобілів, але досить великий обсяг поставки може бути аргументом на користь оптимізації ціни для української сторони. Зниження ціни дозволить Національної поліції України звільнити фінансовий ресурс здійснити закупівлю додаткового обсягу автомобілів. Від корекції такої ціни думаю, що ми отримаємо 85-100 нових автомобілів», – зазначив Арсен Аваков.

Сторони домовилися, що компанія «Mitsubishi Motors» після додаткових консультацій з фахівцями МВС сформулює найближчим часом уточнені пропозиції для Нацполіції України.