Арсен Аваков: Злочин в темпі prestissimo – так працює твоя нова патрульна поліція. Молодці!

Міністр внутрішніх справ висловив подяку екіпажу патрульної поліції Дніпра за оперативне припинення злочину з викрадення людини.

«Припинення злочинів – в темпі prestissimo – в Дніпрі біля 16-ї години викрали людину, о 17.00 патрульна поліція перехопила автомобіль викрадачів і звільнила потерпілого. Так працює твоя нова патрульна поліція. Молодці!» – підкреслив глава відомства.

Хроніка злочину. На номер 102 зателефонувала жінка і повідомила, що її чоловіка побили і відвезли на автомобілі Skoda. Вже через годину екіпаж патрульної поліції за орієнтуванням визначив і перехопив автомобіль. При огляді в салоні виявили трьох зловмисників і потерпілого. Водій повідомив поліцейським, що в багажнику є і зброя – при огляді виявили два ножі, пістолет і помпову рушницю. У потерпілого лікарі встановили забиті місця, садини, черепно-мозкову травму, струс мозку і ножове поранення.

 

 «Поранений в лікарні, зловмисники затримані, зброю вилучено, слідчо-оперативна група з’ясовує причини, мотиви, подробиці і оформляє матеріали справи. Суд визначить запобіжний захід і, сподіваюся, справедлива відплата, а екіпаж патрульної поліції продовжує патрулювання вулиць Дніпра. Лейтенант поліції Олег Бойко і сержант поліції Артем лопаткової – дякую за службу!» – зазначив Арсен Аваков.