Арсен Аваков: Землю продавав … Головний держчиновник району Волинської області – затриманий на хабарі

Глава адміністрації вимагав 2 тисячі доларів США за виділення 16 га землі в оренду терміном на 10 років, повідомив міністр внутрішніх справ.

За цю ціну держслужбовець пообіцяв зменшити в кілька разів орендну плату за землю, яка виділялася за рахунок незатребуваних часток (паїв).

Голови затримали оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіції спільно з обласною прокуратурою під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Волинь. Що посієш, те й пожнеш … 2 тисячі «зелених» за землю. Скільки «врожаю» повинна приносити земля, знав Глава Любомльської районної державної адміністрації, саме він і визначав «скільки». Зустріч призначили в кафе. Напевно, Голова Любомльської районної державної адміністрації Волинської області збирався відразу і відзначити збір «урожаю» … але … завадили співробітники УЗЕ і прокуратури. Зараз перевіряємо причетність «торговця землею» до інших аналогічних фактів корупційної діяльності », – зазначив глава відомства.