Арсен Аваков: Завдання МВС – забезпечити порядок в країні

Новообраний міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що завдання МВС сьогодні – забезпечити порядок в країні і дотримання прав людини. Про це він заявив на брифінгу в парламенті.

«Сьогодні ми зустрінемося з усіма, хто бере участь в цьому конфлікті: Самооборона, Правий сектор, інші організації та МВС. Ми зберемося разом і виробимо новий порядок співіснування, такий, щоб не горіли приміщення, не били людей. Закликаю всіх сісти за стіл переговорів і знаходити порозуміння. Нам не потрібно, щоб треті сили нами керували і створювали конфлікт», – сказав Арсен Аваков.

Він також повідомив, що зараз проведе нараду в МВС, під час якої буде обговорено питання звільнення Юлії Тимошенко та про з’їзд в Харкові.

У свою чергу комендант Майдану Андрій Парубій повідомив, що правоохоронні органи перейшли на бік Майдану.

«Арсен Аваков – один з комендантів Майдану – призначений в. о. міністра внутрішніх справ, і це означає, що з цієї секунди всі сили самооборони будуть співпрацювати з представниками міліції, які будуть підпорядковуватись  міністру МВС», – заявив Парубій.

Він також додав, що представник Самооборони Майдану буде включений в керівництво МВС.

«Ми максимально сприяємо збереженню всього майна, всіх об’єктів, що знаходяться на території України, і звертаємося до всіх сил самооборони України сприяти максимальному захисті всіх об’єктів в Україні», – підкреслив Андрій Парубій.

При цьому він додав, що всі ці об’єкти, в тому числі Межигір’я, буде передано народу, «в Межигір’ї буде зроблена дитяча лікарня».