Арсен Аваков: Запускати нову патрульну службу без повного забезпечення – повна дискредитація всієї ідеї

Цього року МВС хоче ввести нові патрульні служби у всіх великих містах – Києві, Харкові, Львові та Одесі. Можливо, вийде і в Дніпропетровську, але на даний момент на це не вистачає грошей. Про це в інтерв’ю  «ЛигеБизнесИнформ» розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Він зазначив, що при формуванні нового уряду, бюджет поставив ультиматум – погодився очолити відомство лише за умови забезпечення хоча б частини коштів на реформування системи.

«Тепер, маючи певний запас коштів, ми зможемо до кінця цього року отримати адекватну патрульну службу в Києві, Львові, Харкові та Одесі. Може бути, дотягне в і Дніпропетровську, але поки нам грошей на це не вистачає.

Запускати нова патрульна службу без повного забезпечення – зарплата, амуніція, автомобілі, бензин – це повна дискредитація всієї ідеї. Тут не може бути профанація! Тому робимо все як треба» – зазначив міністр.

Крім того, за словами Авакова, запланована переатестація дільничних, у них будуть нові зарплати і буде змінений сам підхід до цієї роботи. «І в цілому все це стане живим доказом реальної антикорупційної боротьби. Крім того, деякі речі саме в МВС зазнають змін. Логіка така: перехід в нову поліцію відбудеться автоматично, коли буде прийнятий закон. Але перехід до нових зарплат не буде автоматичним – тільки реформовані підрозділи отримають нові зарплати. Це принципово», – заявив глава правоохоронного відомства, додавши, реформи що – це процес, який не може відбутися блискавично, особливо з огляду на українські реалії.