Арсен Аваков: Запоріжжя зустрічає новий Сервісний центр. Реформа йде за планом і графіком!

Міністр внутрішніх справ повідомив про відкриття 13 грудня 2016 року, восьмого за рахунком в Україні сервісного центру МВС нового зразка з надання адміністративних послуг в м. Запоріжжя.

«Повністю прозорий двоповерховий новий Центр дарує гарний настрій вже зовнішнім виглядом! Усередині ж відвідувачів зустрічає весь комплекс дружнього сервісу – електронна черга, зручна інформаційна система, планшет для оцінки якості обслуговування, дитячий куточок, зручне, в тому числі і для людей з особливими потребами, та швидке обслуговування – і посмішки висококваліфікованих адміністраторів», – зазначив міністр.

Двоповерхова будівля, розташована майже в центрі міста, за адресою: вул. Фортечний, 2В. Тепер жителі Запоріжжя можуть зареєструвати або перереєструвати транспортний засіб за 2 години, обміняти водійське посвідчення за 30 хвилин, і отримати інші послуги сервісних центрів МВС швидко і якісно. Громадян одночасно будуть обслуговувати 10 підготовлених адміністраторів.

У приміщенні також функціонує сучасний екзаменаційний центр, майданчик для проведення огляду транспортних засобів з централізованим опаленням, якісним освітленням і зручним під’їздом для клієнтів з особливими потребами.

Приміщення Центру не тільки зручно і функціонально організовано, але і оформлено дизайн-студією BRATY – Василем та Іваном Костенко, відомими українськими дизайнерами в сучасному національному стилі. Творча задумка авторів – відобразити в графічному оформленні простору архітектурну символіку міста і автомобільну тематику.

«Центр в Запоріжжі став пілотним проектом в рамках співпраці МВС з дизайн-студією BRATY і ми сподіваємося на продовження спільної роботи. А поки жителям Запоріжжя варто відвідати красиву  будівлю на Фортечні не тільки для отримання швидкого і якісного сервісу, але і просто для того, щоб переконатися – спілкування з МВС може бути не тільки швидким, дружнім і комфортним, але і красивим!», – повідомив Арсен Аваков.

Відзначимо, інформацію про роботу та послуги Сервісних центрів МВС можна отримати на сайті hsc.gov.ua, а на спеціалізованому каналі YouTube Головного сервісного центру МВС ви знайдете відеоінструкції з отримання кожної послуги.