Арсен Аваков: Законом «Про поліцію» передбачено підвищення рівня фізпідготовки співробітників

Міністр внутрішніх справ України взяв участь в конференції ФСТ «Динамо» України, яка відбулася 11 листопада 2016 року в Києві.

У заході взяли участь міністр внутрішніх справ України, голова ФСТ «Динамо» Арсен Аваков, перший заступник голови ФCО «Динамо» України, радник міністра внутрішніх справ України Віктор Корж, члени Президії і делегати обласних організацій товариства.

На конференції були розглянуті питання про хід виконання статутних завдань суспільства за минулий рік (звітний період грудень 2015 – листопад 2016 рр.), підтвердженні повноважень голови ФСТ «Динамо» України, обрання нових членів Президії, а також затвердження нової редакції Статуту товариства.

На базі «Динамо» діють регіональні центри спеціальної підготовки – в Дніпропетровській, Житомирській, Київській і Львівській областях, незабаром такі з’являться і в Харкові. Завдяки діяльності даних центрів в 2016 році8000 правоохоронців пройшли профпідготовку.

За підсумками діяльності за звітний період делегати конференції визнали роботу ФСТ «Динамо»  допустимою, підтримали діючого голову Фізкультурно-спортивного товариства Арсена Авакова, одноголосно проголосувавши за продовження його повноважень.

«У нас багато досягнень: відкриття нових об’єктів, реконструкція старих, є успіхи в міжнародних змаганнях, в тому числі Олімпіаді. У той же час варто сказати про наявність проблем – це брак фінансування в питаннях розвитку спорту і фізкультури. Багато що вже зроблено Міністерством молоді та спорту, але найчастіше ситуація залежить не від них, а від ключових відомств. МВС є таким, і ми зробимо все можливе, щоб виділити допомогу спортивним закладам, зокрема для розвитку інфраструктури “Динамо”», – зазначив Арсен Аваков.

Глава відомства підкреслив, що в бюджетах всіх центральних органів виконавчої влади МВС, будуть передбачені кошти на підтримку фізичного стану правоохоронців.

«Законом «Про Національну поліцію України» передбачено щорічне підвищення кваліфікації, яка стосується професійної діяльності та рівня фізичної підготовки співробітників. Ми призначимо офіцер, відповідальний тільки за фізичну профпідготовку і перекваліфікація. Ці офіцери будуть тісно співпрацювати зі спортивним співтовариством. Між «Динамо» і МВС має бути пряма взаємодія», – повідомив міністр внутрішніх справ.

По завершенню заходу відбулося нагородження працівників ФСТ «Динамо» України почесними грамотами ВРУ і подяками голови товариства. У свою чергу, віце-президент Національного олімпійського комітету України Володимир Бринзак наголосив на досягненнях товариства і вручив Голові ФСТ «Динамо» Арсену Авакову почесну нагороду олімпійського комітету.

Довідка:

Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України (1924 рік заснування) – найпотужніша вітчизняна фізкультурно-спортивна організація, яка активно реалізує програми і заходи у сфері фізичної культури і спорту, забезпечує фізичну підготовку співробітників правоохоронних органів України. Завдяки унікальний досвід і кадровий потенціал товариство «Динамо» України продовжує поширювати масовий спорт серед населення, сприяючи реалізації державної політики в цій сфері.

Серед вихованців ФСТ «Динамо» – олімпійські і чемпіони призери Олімпійських ігор. За час Незалежності України динамовці завоювали 73 медалі.

За звітний період 8000 динамовців взяли участь в 657 змаганнях і завоювали 3500 нагород. На Олімпійські Ігри 2016 в Ріо-де-Жанейро товариство делегувало 102  спортсмена з 22 територіальних організацій, що становить 50% загальної кількості збірної України. На Іграх динамовці завоювали сім нагород – 4 срібних і 3 бронзових. Три медалі – заслуга співробітників МВС.