Арсен Аваков: Закони приймалися, в першу чергу, “для своїх”

«Диктаторські закони», в першу чергу, розраховані не на опозицію, а на самих «регіоналів». Таку точку зору на Евромайдані в Харкові озвучив народний депутат України від “Батьківщини” Арсен Аваков.

За його словами, ПР і комуністи проголосували б за ці закони при будь-яких обставинах. «Ми б їх хапали за руки – вони б голосували копитами, ми б їх блокували – вони б вийшли з будівлі, вони були готові голосувати на сцені антиМайдану, яким оточили Верховну раду в той момент», – зазначив політик.

На думку Арсена Авакова, прийняття ряду подібних законів свідчить про останню стадію переляку Януковича.

«Ці закони прийняті не для нас з вами. Для нас з вами в останню чергу. Ці закони він прийняв для своїх, для тих депутатів, які в залі з останніх сил підтримують. Позбавлення депутатської недоторканності, моментальне переслідування по будь-якого приводу – це для своїх депутатів, для тих, хто там сидить і зі страху за себе, за свій бізнес голосує за нього», – зазначив нардеп.

Звертаючись до присутніх на харківському Евромайдані, Арсен Аваков також акцентував увагу на тому, що попереду незгодних з політикою чинного режиму очікує важка боротьба. “Ми повинні говорити один одному правду. Україна у важкій ситуації. Не існує таблетки, яку можна прийняти, і прокинутися в другій країні. На нас чекає дуже непроста боротьба», – підкреслив опозиційний політик.