Арсен Аваков закликав кандидатів і партії суворо дотримуватися закону та не розхитувати ситуацію на округах

Сьогодні, 8 серпня, у зв’язку з офіційним початком виборчої кампанії та стартом місцевих виборів в Україні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков публічно звернувся до учасників виборчого процесу і закликав провести ці вибори чітко, чисто і чесно.

«В Україні офіційно розпочалася виборча кампанія, стартували місцеві вибори. За кілька днів зареєстровані кандидати розпочнуть передвиборчу агітацію. Напередодні цього я хочу звернутися до всіх учасників виборчого процесу із закликом суворо дотримуватися закону, не порушувати правила агітації, не вдаватися до незаконних схем та оборудок, не розхитувати ситуацію на своїх округах.

Хочу попередити, в МВС України достатньо сил, засобів та мотивації для контролю передвиборчого процесу. Ми будемо жорстко реагувати на всі спроби побудови передвиборчих сіток, на підкуп виборців, на провокації та інші порушення. На жаль, інформація про такі намагання у нас вже з’являється.

Ми тісно співпрацюємо з центральною виборчою комісією та нашим традиційним партнером Громадською мережею «Опора», які здійснюють пильний моніторинг передвиборчих перегонів та фіксують порушення.

У Національній поліції зараз працює спеціальний підрозділ, який перевіряє всі повідомлення. Тому, якщо у вас є інформація про порушення передвиборчого процесу, вам треба звернутися за телефоном, який ви бачите зараз на екрані (телефон гарячої лінії 044-254-97-56).

І ще одна вкрай важлива тема. Ці вибори проходять в умовах пандемії COVID-19. Пандемії та карантину.

Тому прошу кандидатів та їх передвиборчі штаби брати до уваги особливі умови проведення масових заходів і не ризикувати здоров’ям своїх виборців. 

Жодна партія і жоден кандидат не отримає преференцій від МВС чи поліції, але кожен може розраховувати на захист і забезпечення своїх законних прав. Давайте проведемо цю компанію, як і попередні президентські та парламентські вибори. Чітко, чисто і чесно.

Чесна компанія – запорука чесного результату, чесний результат – це стабільне та успішне суспільство».