Арсен Аваков закликає не перетворювати місцеві вибори в аналог того, що відбувалося в Чернігові

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає неприпустимим перетворення місцевих виборів в те, що відбувалося на довиборах до Верховної Ради в Чернігові.

Про це глава МВС заявив на засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента Петра Порошенко.

«Ми не спихуємо ні на кого відповідальність, а разом створюємо середовище, в якому можливі адекватні вибори. Якщо ми проводили вибори Президента дуже гідно, якщо ми провели вибори Верховної Ради гідно, давайте не перетворювати вибори до місцевих рад в те, що відбувалося у нас в Чернігові, це просто негідно кожного з нас», – сказав Арсен Аваков.

За його словами, розроблений план по забезпеченню правопорядку під час передвиборчої кампанії. У ньому передбачається щільна взаємодія з органами влади, місцевого самоврядування, СБУ, іншими правоохоронними органами.

Арсен Аваков зазначив, що спілкувався з бійцями і вони запевнили, що готові забезпечувати законне проведення виборів. «У всіх ясне розуміння: ми забезпечимо всі ті процеси, які цій країні дадуть ясний порядок і українська державність. Щоб не було ні у кого ніяких сумнівів – такі сили є у нас», – заявив міністр.