Арсен Аваков закликав якомога швидше прийняти закон про антикорупційний суд

«Суєта та ігри навколо створення антикорупційного суду набридли. Закон готовий – його необхідно виносити в зал ВР і приймати. Персонажі, які гальмують новий закон вже себе проявили – терпіти цього не будемо – йдеться про стратегічні інтереси країни! »- заявив політик.

Відзначимо, за підсумками візиту 12-16 лютого 2018 року групи експертів Міжнародного валютного фонду, представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що українська влада повинна забезпечити невідкладний розгляд у Парламенті законопроекту про антикорупційний суд з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії та зобов’язань в рамках програми МВФ.

28 лютого 2018 року члени комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя рекомендували народним депутатам підтримати законопроект № 7440 «Про Вищий антикорупційний суд».

1 березня 2018 року законопроект «Про Вищий антикорупційний суд» в першому читанні підтримало 282 народних депутата. Законопроект спрямований на визначення основ організації та діяльності Вищого антикорупційного суду і спеціальних вимог до суддів та гарантій їх діяльності.