Арсен Аваков: Забезпечення правопорядку під час фіналу ЛЧ – справжній рівень роботи правоохоронців України

Сьогодні, 5 червня 2018 року, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручили 22-ом правоохоронцям грамоти КМУ, годинники від Голови КМУ та відзнаки Федерації футболу за успішну роботу та відмінне забезпечення публічної безпеки під час фінального матчу з футболу.

«Сьогодні я хочу подякувати всім підрозділам і службам за безпосередню участь в організації роботи на всіх рівнях по забезпеченню правопорядку під час проведення фіналу з футболу Ліги Чемпіонів. Ви проявили себе з професійної точки зору – на відмінно. Сьогодні я маю честь разом із міністром внутрішніх справ, головою Федерації Футболу в Україні нагородити вас відзнаками та почесними грамотами Кабінету міністрів. Я пишаюся тим, що маю відношення до підтримки ініціатив, які впроваджуються МВС. Дякую особисто та від імені мільйонів людей, які відчувають себе в безпеці», – заявив Володимир Гройсман.

Міністр внутрішніх справ привітав правоохоронців з відзнаками і зазначив, що саме професійна та злагоджена робота усіх служб у будь-яких ситуаціях є головним показником успіху реформування системи МВС.

«12 тисяч правоохоронців забезпечували публічну безпеку та порядок під час фінального матчу Ліги чемпіонів. Я хочу подякувати всім вам. Це є справжній рівень роботи правоохоронців України. Разом ми створили свято для футбольних фанів», – підкреслив Арсен Аваков.