Арсен Аваков: За тиждень – відразу 10 оновлених СЦ МВС в невеликих містах

Тепер послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни водійського посвідчення, а також отримання довідки про несудимість можна отримати в Рахові (Закарпатської обл.), Ніжині (Чернігівської обл.), Гадячі (Полтавської обл.), Самборі (Львівська обл. ), Коростені, Радомишлі – містах Житомирської області і ще в чотирьох містах Тернопільської області.

«За тиждень були представлені відразу 10 оновлених СЦ МВС в невеликих містах! Всі Сервісні центри працюють за єдиними європейськими стандартами, де без черги і без необхідності давати хабарі, можна оперативно вирішити ряд питань, на які раніше у громадян йшло величезна кількість часу. Зараз отримання необхідних послуг займе в середньому від 20 хвилин до 2-3 годин. І ми на цьому не зупинимося, ми будемо вводити все більше і більше новацій і функцій, щоб кожен зміг отримувати якісний державний сервіс. Це основа реформи МВС », – заявив Арсен Аваков.

Нові Сервісні центри – це як і раніше привітний персонал, швидкий і якісний сервіс, а також світле приміщення центру, створене за принципом open- space. Поки клієнти очікують послугу, вони можуть скористатися безкоштовним Wi-Fi, почитати книгу з полиці буккросингу, а відвідувачі, які прийшли з дітьми – пограти з ними в дитячому куточку. Для клієнтів сервісних центрів МВС також передбачені спеціальні паркувальні місця.

СЦ надають послуги: реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, заміна або видача посвідчень водія, а також видача довідки про відсутність судимості. Документ про відсутність судимості можна замовити в онлайн-режимі на сайті mvs.gov.ua або hsc.gov.ua, а забрати готову довідку можна в БУДЬ-ЯКОМУ сервісному центрі МВС, незалежно від місця реєстрації.

Нагадаємо, що всі нові Сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження, завдяки яким можна подивитися на сайті завантаженість центру і проконтролювати його роботу.

Адреси центрів:

м Рахів, Закарпатська обл., вул. Шевченко, 202;

м Підгайці, Тернопільська обл., вул. Замкова, 18;

м. Кременець, Тернопільська обл., вул. Шевченко, 67;

м. Теребовля, Тернопільська обл., вул. Січ. Стрільців, 64-А;

м. Чортків, Тернопільська обл., вул. Копичинецької, 128;

м. Ніжин, Чернігівська обл., вул. Московська, 78а;

м. Гадяч, Полтавська обл., вул. Героїв Майдану, 75-В;

с. Стрільбичі, вул. Яблунева, 1;

м. Коростень, Житомирська обл., вул. З Кемский, 3;

м.Радомішіль, Житомирська обл., вул. Отамана Мордалевича, 33.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами. Про порядок отримання послуг Сервісних центрів МВС завжди можна дізнатися на сайті Головного сервісного центру МВС України, подивитися відео-інструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватися по телефону (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці головного сервісного центру МВС в Facebook.