Арсен Аваков: За рішенням суду інформація С. Лещенко на Deutsche Welle про стеження з боку МВС визнана судом недостовірною

Подільський районний суд Києва, 13 червня 2017 року, визнав недостовірною інформацію, поширену народним депутатом Сергієм Лещенком про організацію незаконного збору інформації міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і прослуховування телефонних розмов співробітниками МВС.

Заяви були опубліковані на сайті телерадіокомпанії Deutsche Welle. Суд зобов’язав народного депутата спростувати поширену ним інформацію на сайті телерадіокомпанії.

Зокрема, йдеться про такі висловлюваннях народного депутата:

«… Збір інформації, щодо мене, з метою з’ясування джерел моєю інформацією, а також подальшої дискредитації, якщо їх будуть цікавити подальші дії в тій кампанії, яку вони задумали … Це робить Аваков … вони об’єднали зусилля і зокрема працюють на мене зараз. А технічну функцію виконує МВС… Вони роблять спроби нівелювати мої викриття у кримінальній справі стосовно Мартиненко в Швейцарії … Тут злочин вчинено службовцями і посадовими особами МВС, ввели мій номер в запит на прослуховування, знаючи, що це я, а представляють мене в цьому запиті іншою особою, людиною, який підозрюється в кримінальних правопорушеннях…».

Суд задовольнив позов міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і Міністерства внутрішніх справ. Озвучену народним депутатом С. Лещенко інформацію визнано такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію Арсена Авакова і право на недоторканність ділової репутації Міністерства внутрішніх справ. Суд зобов’язав народного депутата спростувати поширену ним інформацію на сайті телерадіокомпанії Deutsche Welle.