Арсен Аваков: За рік реформи ми підняли рівень довіри до поліції на 50%

«За рік інтенсивної роботи, ми підняли рівень довіри до поліції на 50%. Попереду тільки церква, Збройні сили і наша Національна гвардія. У моєму розумінні, ми дуже мало зробили. За особистим відчуттям, ми змінили систему відсотків на 7-10 максимум. Однак ми бачимо реакцію людей: вони дуже цього хочуть, вони вірять», – глава МВС оприлюднив результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи»  імені Ілька Кучеріва та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

За словами міністра, сьогодні спільно з США реалізується велика програма з реформування Міністерства внутрішніх справ. Першими в цих публічних реформах є реформа поліцейського блоку, як опори суспільства, прикордонної служби та системи безпеки.

«Партнерами в цих змінах для нас є США, ЄС, Канада, Японія і ще приєдналася Туреччина. І нам вже дещо вдалося», – зазначив Арсен Аваков.

Глава відомства підкреслив, що зараз реалізується понад 20 програм, серед яких спеціальна програма підготовки «КОРД», програма підтримки бригади легкої піхоти Національної гвардії України, в рамках якої вже відбулися спільні навчання гвардійців і морської піхоти США, а також програма реформування прикордонної служби.