Арсен Аваков: З Послом ЄС Хьюго Мінгареллі дали старт великому спільному проекту підтримки верховенства права PRAVO. Для МВС – 20 млн. євро

Сьогодні, 20 липня 2017 року, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і посол ЄС Хьюг Мінгареллі обговорили реалізацію проекту ЄС – Україна PRAVO, мета якого спрямована на підтримку верховенства права в правоохоронному секторі та секторі правосуддя України. Термін реалізації проекту – до 2021 року.

«Переходимо до активної фази реалізації проекту ЄС PRAVO, розробленого європейською стороною, загальною вартістю 20 млн. євро. Головним пріоритетом проекту стане реформа кримінальної блоку, а саме підвищення ефективності розслідування тяжких злочинів через поліпшення взаємодії з прокуратурою і впровадження новітніх інформаційних технологій, удосконалення роботи кіберполіції, налагодження роботи із захисту свідків, а також нової системи управління персоналом і сучасна система освіти Національної поліції України», – повідомив міністр.

В сою чергу посол ЄС Хьюг Мінгареллі, відзначив помітні успіхи правоохоронної реформи, що проявляються в зростанні довіри населення до поліції і зниженні рівня злочинності в Україні. Також колеги з Європейського Союзу заявили, що повністю готові до співпраці в сфері інтегрованого прикордонного контролю.

«Попереду нас чекає багато складної роботи і викликів, але ми не можемо не виправдати довіри наших громадян і міжнародних партнерів. Тільки вперед до верховенства ПРАВА!» – зазначив Арсен Аваков.