Арсен Аваков: з 80 ліцензій України на Пекінську Олімпіаду – 38 у спортсменів «Динамо»

Про це сьогодні, 28 січня, заявив Голова ФСТ «Динамо» України міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час засідання президії фізкультурно-спортивного товариства.

«У цьому році ФСТ «Динамо» запланувало велику кількість спортивних подій, в тому числі і підготовку до майбутньої Олімпіади в Пекіні», – сказав Арсен Аваков.

Він зазначив, що Україна отримала 80 ліцензій на участь в Олімпійських іграх в Пекіні в 2022 році. Серед них – 38 спортсменів товариства «Динамо».

Під час засідання очільник МВС нагородив працівників ФСТ за значний особистий внесок у розвиток держави.

Орден «За заслуги» III ступеня вручено начальнику відділу олімпійських та неолімпійських видів спорту апарату управління ФСТ «Динамо» України Володимиру Губарєву. Першому заступнику Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України Ользі Черкасовій міністр вручив Орден княгині Ольги III ступеня. Медаллю «За працю і звитягу» нагороджена головний технолог Вінницької фабрики «Динамо» Валентина Подольська. Почесне звання «Заслужений економіст України» присвоїли начальнику відділу бухгалтерського обліку та фінансового планування Товариства Олені Мироновій. Заступник голови Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» Олексій Більчич отримав звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Під час засідання перший заступник Голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж доповів президії, що бюджет ФСТ «Динамо» на 2019 рік виконано на 100%. В рамках бюджету відремонтовано спортивні комплекси у Львові, Одесі та Харкові, реконструйовані лижна траса і база для стрільби з лука. У 2019 за рахунок коштів товариства «Динамо» надано допомогу дитячо-юнацьким комунальним спортивним школам.

У поточному році ФСТ «Динамо» планує відновити олімпійську базу в Очакові, стадіон в Одесі, а також провести реконструкцію спортивного залу у Запоріжжі.