Арсен Аваков: З 1 жовтня зарплата співробітників кримінальної поліції піднімаються вдвічі

Міністр внутрішніх справ повідомив, що з 1 жовтня 2016 року заробітна плата в кримінальній поліції становитиме близько 10 тис. гривень.

«Залежно від рангу, рівня кваліфікації та терміну вислуги співробітники кримінальної поліції отримуватимуть 10-12 тисяч гривень. Це дуже важливий фактор стабілізації кадрів, адже компетентний поліцейський – це компонент нормального розвиненого суспільства. Ми реформуємо поліцію – переходимо від старої пострадянської до нової форми роботи. Це не може проходити швидко і без помилок», – повідомив Арсен Аваков.

Відзначимо, що Парламентські фракції, в тому числі «Народний фронт» вийшли з ініціативою про створення спеціальної програми щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і бандитизмом, що в свою чергу підтверджує важливість поліцейської реформи на нинішньому етапі розвитку країни. Дане рішення підтримала і фракція партії «Блок Петра Порошенка». Вчора, 21 вересня, у Верховній Раді України Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що боротьба з організованою злочинністю стане пріоритетом у діяльності Уряду, як у поточному, так і в майбутньому році.

«Найважливішу роль в боротьбі з організованою злочинністю і бандитизмом грають Луганська і Донецька області. Саме тут важливо мати компетентні і оснащені поліцейські сили: кримінальна поліція, патрульні, служба дільничних і слідчі. Ми дуже раді, що поліцейська реформа, яка стартувала тут з відкриття патрульної поліції, триває далі. Важливо, щоб кожен співробітник ясно розумів свою роль, пам’ятав про свою відповідальність і довіру населення», – зазначив Арсен Аваков.