Арсен Аваков: Єдиний високий стандарт для всіх! 20 нових мобільних сервісних центрів роз’їхалися по Україні

17 березня 2017 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом з керівником Головного сервісного центру МВС Владиславом Кріклієм презентували запуск Мобільних сервісних центрів.

«Фахівці Головного сервісного центру МВС проаналізували демографічне навантаження на різні регіони України, дорожню сітку і логістику міжміського громадського транспорту – і на підставі цього аналізу розробили схему надання сервісів МВС жителям віддалених районів за допомогою мобільних сервісних центрів (МСЦ)», – повідомив Арсен Аваков.

Кожен автомобіль МСЦ (марки «Renault Master») укомплектований спеціальним обладнанням, команда складається з двох професійних адміністраторів СЦ і фахівця Експертної служби МВС.

 Послуги стандартні:

  • реєстрація / перереєстрація транспортних засобів;
  • заміна посвідчення на право водіння;
  • видача міжнародного посвідчення на право водіння;
  • прийом заявок на отримання довідок про відсутність судимості.

Мобільні сервісні центри будуть за графіком об’їжджати віддалені райони, з яких складно дістатися до наших стаціонарних установ.

Дні роботи: середа, четвер, п’ятниця.

Ознайомитися з графіком курсування мобільних сервісних центрів МВС і інтерактивною картою їх маршрутів можна на сайті Головного сервісного центру МВС в розділі «Мобільні СЦ». Інформацію послуги, якими можна знайти на сайті Головного сервісного центру МВС України, отримати консультацію – за номером телефону (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці Фейсбук.

«Запуск роботи мобільних сервісних центрів МВС – це виклик державному сервісу і вимога часу, адже наша мета зробити послуги доступними. МСЦ обслуговуватимуть жителів за заявками органів місцевого самоврядування. Якщо Вам потрібно отримати даний сервіс, зверніться до Вашої міської чи сільської рада – і ми до Вас приїдемо! Реформа МВС – це не тільки підвищення якості, а й доступність сервісу для кожного жителя України. Крок за кроком», – зазначив глава відомства.

Нагадаємо, що в Україні вже працюють 15 нових сервісних центрів. До кінця року, в рамках реформи МВС, планується запустити 50 Центрів.