Арсен Аваков: Японія планує надати МВС України додаткову допомогу для проведення реформ

10 липня 2017 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Суми обговорили перспективи взаємодії і можливості більш активного залучення Японії до підтримки реформування правоохоронного відомства.

За словами Посла Шигекі Суми, Уряд Японії має можливості підтримки курсу реформ МВС. Зокрема, мова йде про нову фінансову й технічну допомогу. Під час зустрічі сторони також обговорили результати та перспективи двостороннього співробітництва між МВС України і Японією.

«Уряд Японії завжди шукає нові можливості підтримки України на шляху проведення таких необхідних для її народу змін», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії.

Сторони також обговорили ситуацію на Сході України і домовилися здійснити спільну робочу поїздку в зону АТО, де зможуть ознайомитися з роботою правоохоронних органів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що відомство робить все можливе, щоб не допустити провокацій у країні, і жорстко реагує на спроби дестабілізації ситуації.

«Сьогодні перед Україною стоять серйозні виклики. Один з них – це масштабна гібридна війна проти України, яку веде Російська Федерація. Україна знаходиться на першій лінії оборони східного кордону Європи. Тому ми дуже зацікавлені в підтримці і подальших проектах. Ми цінуємо, що у нас є чітке взаєморозуміння і сподіваємося на подальшу співпрацю», – зазначив глава МВС.