Арсен Аваков: Янукович оголошений в розшук

Віктор Янукович оголошений в розшук. Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав в. о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Доповідаю українського народу.

Янукович пропав.

Всю ніч разом з главою СБУ Валентином Наливайченком займалися врегулюванням ситуації в Севастополі і … пошуком екс-глави держави.

21- го в п’ятницю В.Ф. Янукович, в супроводі А. П. Клюєва, вилетів вертольотами з Києва до Харкова, маючи намір взяти участь у з’їзді депутатів партії регіонів в Харкові.

22-го в суботу Янукович, переночувавши в держрезеденції в Харкові – відмовився від участі в з’їзді, записав відеозвернення і вертольотами полетів в аеропорт Донецька.

Після прибуття в аеропорт Донецька, разом з охороною, з вертольотів пересів на два приватні літаки типу Фалькон. Намагався вилетіти. Прикордонна служба перешкодила вильоту.

Після чого Янукович відбув у державну резиденцію в Донецьку, де і пробув кілька годин.

Пізно ввечері 22-го, автомобілями, без супроводу ДАІ, кортеж Януковича відбув до Криму.

23-го (неділя) прибув до Криму. Зупинився в одному з приватних санаторіїв, навмисно ігноруючи державні спец об’єкти, в тому числі – спеціалізовану президентську держдачу, на яку раніше припускав прибути.

Дізнавшись про рішення парламенту по призначенню в. о. президента України Турчинова О. В., і про виліт до Криму новопризначених голів МВС і СБУ, Янукович спішно покинув приватний санаторій у напрямку до аеропорту Бельбек, в якому до цього часу вже перебували ми з Наливайченком.

У 23-50 Янукович, не доїжджаючи до аеропорту Бельбек, зупинився в приватній резиденції в районі Балаклави. Зібрав свою охорону – запитав, «хто з ним буде в супроводі далі», а «хто залишиться тут». Частина співробітників УДО висловило бажання «залишитися тут». Янукович, попрощавшись з ними – передав офіційний БЕЗ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ (додаю скан).

Чи не пішли за ним співробітники управління державної охорони забрали все державне зброю, для передачі його в кримське відділення УДО.

З залишилася частиною охорони Янукович, в супроводі А. П. Клюєва трьома машинами відбув у невідомому напрямку – відключивши всі види зв’язку.

Інформую на сьогоднішній ранок. Порушено кримінальну справу за масові вбивства мирних громадян. Янукович і ряд інших посадових осіб ОГОЛОШЕНО В РОЗШУК », – написав Арсен Аваков.