Арсен Аваков: Як би не було іноді боляче констатувати некомпетентність нашої влади, ми будемо справедливі, а винні понесуть покарання

П’ятниця 29 травня виявилася для правоохоронців МВС дуже непростою. У тому числі через низку напружених надзвичайних подій. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час коментаря подій в Броварах і Кагарлику Київської області, що потрясли наше суспільство.
“Сьогодні у нас був ще ряд напружених подій. У Кіровоградській області обірвався ліфтовий підйомник з шахтарями. На щастя люди вижили, але є постраждалі. Під вечір в результаті аварії під Харковом на дорогу розлилася концентрована соляна кислота. Цією ситуацією займається ДСНС і координує штаб”, – розповів глава МВС.
Повідомлення про збій в системі підйомного механізму ліфтового обладнання на одній з шахт надійшло в поліцію близько 7.30. За інформацією керівництва підприємства, робоча зміна, яка піднімалася зі штольні і перебувала всередині кабіни підйомника, не змогла вибратися на поверхню.
На місце негайно прибули рятувальники, які допомогли людям піднятися на поверхню. В результаті пригоди тілесні ушкодження отримали шість чоловік, яких доставили в лікувальний заклад. Стан двох з них лікарі оцінюють як важкий.
За даним фактом інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України. Обставини інциденту з’ясовують слідчі.
У другій половині дня на трасі Харків-Красноград зіткнулися “Mercedes-Benz” і “МАЗ” з причепом, який рухався в попутному напрямку. З ємності в причепі “МАЗу” на дорогу вилилася соляна кислота. На місце аварії направили наряди Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які ліквідували витік. Постраждалих немає.
«Я хочу, щоб кожен з вас розумів і знав – як би не було важко, як би не було іноді боляче констатувати некомпетентність і злочинність деяких елементів нашої влади, в цілому виконавчої або поліцейської, ми будемо справедливі, і кожен понесе покарання. Інформація буде відкрита для суспільства і журналістів постійно », – підсумував міністр.