Арсен Аваков: Я буду мотивовано голосувати проти, доки не буде вироблено єдиний підхід до медичного використання марихуани

Міністерство внутрішніх справ, міністерство охорони здоров’я і релігійні організації повинні виробити єдиний підхід до питання медичного використання марихуани і тільки потім виносити його на обговорення уряду. Про це сьогодні, 17 вересня, під час зустрічі із Всеукраїнською Радою Церков заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Що стосується медичного використання марихуани, то у нас з цього питання немає ні законодавчого забезпечення, ні процедури, ні філософії. Колишній Уряд обговорював його «з голосу», без єдиного документа. Я проголосував проти, бо не було ясно, що пропонується. Якщо це питання знову буде піднято міністерством охорони здоров’я, я буду мотивовано заперечувати доти, поки ми не виробимо єдиний конструктивний підхід», – сказав Арсен Аваков.

«Це питання має обговорюватися професійно – за участю медиків, МВС, релігійних організацій. Для того, щоб розібратися, де та червона лінія, за яку ми не можемо зайти, в тому числі з урахуванням взятих Україною зобов’язань в рамках відповідних міжнародних договорів. І якщо ми в Уряді прийдемо до розгляду цього питання, то має обговорюватися саме загальне бачення», – додав глава МВС.